Wystawa o Powstaniu Styczniowym w Muzeum Wojska Polskiego

_Q4X0367-HDR(3)

Ekspozycja skromna ale interesująca: obrazy, dokumenty, broń, ubiory… a nade wszystko pominięta przez Pana Prezydenta informacja, przeciw komu było to Powstanie.

Fotografia, łatwo się domyśleć, w technice wysokich rozdzielczości tonalnych HDR. Oczywiście bez użycia statywu, 3 zdjęcia seryjne naświetlone w kolejności: +2,6 EV, 0,0 EV, – 2,6 EV z przesunięciem ekspozycji o – 1,3 EV. Potem SNS HDR Professional i kadrowanie w PhotoShop CS-5 PL i gotowe. Więcej o takim sposobie fotografowania w mojej książce „Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym, fascynująca historia od Available Light do HDR”. O tej książce parę zdań w zakładce „Moje książki” – zapraszam do zakupów.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.