Najlepsze życzenia radosnych świąt Bożego Narodzenia

Hej kolęda, kolęda

Wszystkim, którzy tu zaglądają, przesyłam najlepsze życzenia wspaniałych świąt Bożego Narodzenia i spełnienia wszystkiego co potrzebne i konieczne w roku 2013.

Do potrzeb koniecznych i niezbędnych dołączam życzenia tego, co umila życie: nowego, wymarzonego aparatu fotograficznego, obiektywu jednego i drugiego, dobrego oprogramowania, zapału do technologii HDR s więc życzę programu SNS-HDR Pro oraz mojej książki i co kto sobie tam jeszcze dopisze, tu jest miejsce wykropkowane do tego celu ………………………………………………………………………………………………………………………..

Pozdrawiam wszystkich

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmaitości i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.