Fotografie z pałacu Bielińskich w Otwocku Wielkim.

Wnętrze salonu na I piętrze.

W zabytkowym pałacu Bielińskich w Otwocku Wielkim, w otoczeniu rozległego parku otoczonego  z dwóch stron dużym jeziorem, mieści się teraz Muzeum Narodowe. Zwiedzając zrobiłem trochę fotografii wnętrz.

To samo wnętrze ujęte z drugiej strony.

Alabastrowa rzeźba w damskim saloniku.

Palmiarnia.

Aparat  Canon EOS 1D Mark IV. Obiektyw: SIGMA 12-24 mm f/4.5-5.6 II DG HSM. Każda z zamieszczonych tu fotografii złożona została z dwóch zdjęć w programie SNS-HDR Pro.

Ps. Nie tak dawno temu zamieściłem tutaj kilka fotografii zrobionych w Łazienkach Królewskich po zmroku: chińskie lampiony oraz Pałac na Wodzie – każdy może zobaczyć jeszcze raz te fotografie. Dziś przechodziłem obok Parku Łazienkowskiego na którego ogrodzeniu eksponowane są wielkoformatowe fotografie zabytkowych obiektów z Łazienek Królewskich oraz pracowników dbających o wygląd tego wspaniałego obiektu . Wśród licznych fotografii są także wykonane wieczorową porą, również chińskie lampiony i Pałac na Wodzie. Kto ciekaw może porównać te fotografie z moimi.

Czesiu, spartoliłeś. Jesteś znanym artystą, aparat masz dobry, tylko stosujesz niedzisiejszą technologię. Kliknij na „Moje książki” i kup sobie taką:

Przeczytaj, a nie będziesz się więcej narażał na niemiłe porównania.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.