Cztery 100 centymetrowe panoramy w książce.

Udało mi się zamieścić w książce „Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Avaible Light do HDR”, cztery fotografie  o wymiarach 100 × 30 cm, dwie na wyklejkach okładek książki, dwie na wklejce między rozdziałami.
Mam nadzieję, że ośmieli to kolegów, autorów albumów fotograficznych, do domagania się od wydawców podobnego prezentowania fotografii panoramowych w ich prestiżowych publikacjach. No bo skoro można było coś takiego zrobić w książce, to dlaczego nie jest to możliwe w albumie fotograficznym, wymagającym przecież znacznie większej pieczołowitości.
Umieszczenie fotografii panoramowych na wyklejkach budziło początkowo obawy, czy drukarnia zgodzi się na takie rozwiązanie, nie stosowane wcześniej. Okazało się jednak, że nie wszystko musi być efektem naśladownictwa, o czym z przyjemnością informuję PT kolegów fotografów oraz czytelników.

Informacje o aamroczek

Fotografik, członek ZPAF, autor 12 książek w tym 3 albumów fotograficznych. Wydał 4 książki dla fotografujących sprzedane o łącznym nakładzie ponad 90000 egzemplarzy: "O fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu", "Książka o fotografowaniu dzieci" oraz "Zdjęcia cyfrowe w oświetleniu zastanym. Fascynująca historia od Available light do HDR".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografie, Rozmaitości, Sprzęt i technika i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.